Puori Vitamine D3 2500 62.5 mcg
Ons lichaam maakt zelf vitamine D aan wanneer het wordt blootgesteld aan ultraviolet licht. Onderzoeken tonen echter aan dat veel mensen een chronisch tekort aan vitamine D hebben, omdat ze niet regelmatig met hun volledige lichaam in de zon komen. Voldoende Vitamine D is essentieel voor ons functioneren. Het draagt bij aan het goed kunnen absorberen van calcium en fosfor en is belangrijk voor sterke botten, een goed functionerend immuunsysteem en een optimale spierfunctie.
Gebruiksaanwijzing
Dagelijks 1 capsule met water in nemen voor de maaltijd.
Houd je aan de aanbevolen dagelijkse dosering, tenzij anders geadviseerd. Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Voedingssupplementen zijn geen vervanging van een gevarieerde voeding.
Geschikt voor kinderen
Nee, volgens onze informatie is er niet genoeg wetenschappelijk onderzoek gedaan om het zonder meer aan kinderen te verstrekken. Dit houdt niet noodzakelijkerwijs in dat het product gevaarlijk is, maar het is niet specifiek ontworpen voor kinderen.
Bewaring
Afgesloten, droog, donker, koel (15°C-20°C). Buiten het bereik van kinderen houden.
Voedingssupplement
Vitaminepreparaat
Ingrediënten
Natuurlijke vitamine D3 (Cholecalciferol) uit schapenwol (lanoline) 62,5 μg (2500IU) Vitamine D3 , biologische kokosolie, rundergelatine, glycerine, gezuiverd water, karamelkleurstof (<0,02 gr.)
Allergenen
Allergenen | |
---|---|
Gluten | Nee |
Schaaldieren | Nee |
Eieren | Nee |
Vis | Nee |
Pinda | Nee |
Soja | Nee |
Melk (inclusief lactose) | Nee |
Noten | Nee |
Zoetstoffen | Nee |
Cafeïne | Nee |
Gist | Nee |
Lupine | Nee |
Mais | Nee |
Allergenen | |
---|---|
Mosterd | Nee |
Rijst | Nee |
Selderij | Nee |
Sesamzaad | Nee |
Weekdieren | Nee |
Zwaveldioxide en Sulfiet | Nee |
Geschikt voor vegetariërs | Nee |
Geschikt voor veganisten | Nee |
Synthetische kleurstoffen | Nee |
Synthetische smaakstoffen | Nee |
Conserveermiddelen | Nee |
GMO | Nee |
Biologisch keurmerk
Dit product heeft geen biologisch keurmerk