My.Yo heeft deze milde yoghurt starter ontwikkeld voor iedereen die van zachte en frisse yoghurt houdt. Met deze yoghurtfermenten maak je makkelijk zelf tot 15 liter yoghurt die 100% natuurlijk is.
Je kunt zelf de melk kiezen die je toevoegt, zoals koemelk, geitenmelk, lactosevrije melk en plantaardige melk, zoals soja - of amandelmelk. Hoe vetter de melk, hoe romiger en dikker de yoghurt. Door het zelf maken van de yoghurt blijven de probiotische culturen actiever. Hoe verser de yoghurt, hoe actiever de probiotische culturen.
De yoghurt kan met honing of fruit gegeten worden, maar ook gebruikt worden om mee te koken, bijvoorbeeld in curry's en soep.
Gebruiksaanwijzing
Je eigen milde yoghurt in 4 stappen maken:
Roer de inhoud van 1 zakje samen met 1 liter melk (op kamertemperatuur) in de witte binnenbak.
Doe de binnenbak dicht.
Giet 750 ml kokend water in de My.Yo maker en zet de binnenbak erin.
Draai de deksel op de yoghurtmaker.
Na 12 tot 14 uur is de yoghurt klaar voor consumptie. Daarna kan de yoghurt tot 10 dagen in de koelkast worden bewaard.
Als je de zelf gemaakte yoghurt opnieuw wilt gebruiken om er nieuwe yoghurt van te maken, doe dat dan binnen de eerste drie dagen. Daarvoor neem je 150 ml van de reeds bereide yoghurt en voeg je 1 liter melk toe.
Houd je aan de aanbevolen dagelijkse dosering, tenzij anders geadviseerd. Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Voedingssupplementen zijn geen vervanging van een gevarieerde voeding.
Bewaring
Afgesloten, droog, donker, gekoeld (4°C). Buiten het bereik van kinderen houden.
Voedingssupplement
Bioticapreparaat
Inhoud
3 x 5 gram
Ingrediënten
Samenstelling op basis van 5 gram (dagdosering)
Ingrediënten | Inhoud | IE/EH | ADH |
---|---|---|---|
S. thermophilus | 1 Kve | ||
L. bulgaricus | 1 Kve |
Hulpstoffen |
---|
Maltodextrine (Emulgator) |
Ingrediëntenlijst
S. thermophilus, L. bulgaricus, Maltodextrine
Allergenen
Allergenen | |
---|---|
Gluten | Nee |
Schaaldieren | Nee |
Eieren | Nee |
Vis | Nee |
Pinda | Nee |
Soja | Nee |
Melk (inclusief lactose) | Nee |
Noten | Nee |
Zoetstoffen | Nee |
Cafeïne | Nee |
Gist | Nee |
Lupine | Nee |
Mais | Nee |
Allergenen | |
---|---|
Mosterd | Nee |
Rijst | Nee |
Selderij | Nee |
Sesamzaad | Nee |
Weekdieren | Nee |
Zwaveldioxide en Sulfiet | Nee |
Geschikt voor vegetariërs | Nee |
Geschikt voor veganisten | Nee |
Synthetische kleurstoffen | Nee |
Synthetische smaakstoffen | Nee |
Conserveermiddelen | Nee |
GMO | Nee |
Biologisch keurmerk